Kariéra

Kdo jsme?

Jsme pestrá a pozitivní skupina mladých lidí. Někteří z nás stále studují, někteří již založili rodiny. Dohromady tvoříme funkční tým, ve kterém se podporujeme a nesoutěžíme spolu. Spojuje nás láska k marketingu a orientace na výsledek. Baví nás se rozvíjet v oboru a sledovat nejnovější trendy. I z toho důvodu se u nás vždycky najde místo jak pro juniory a nováčky, tak i pro experty v oblasti „onlajnu“.

V momentě, kdy se k nám přidáš, tě jen tak nepustíme a staneme se tvojí druhou rodinou. Kromě velkého množství benefitů (5 týdnů dovolené, home office, sick days, příspěvek na vzdělávání a jazyky, telefonní tarify s neomezenými daty, virtuální lékař, flexibilní pracovní doba), s námi budeš chtít trávit i svůj volný čas. Ať už se bude jednat o náš pravidelný brunch v pražských kavárnách či o teambuildingové akce, které u nás opravdu stojí za to.


Nejvíce se o nás dozvíš přímo od lidí, kteří s námi spolupracují. Neváhej a podívej se na náš profil na webu Atmoskop.cz, kde najdeš hodnocení přímo od těch nejpovolanějších a dozvíš se víc o naší firemní kultuře. 

PPC Specialista/ka

Náš tým nyní rozšiřujeme o pozici PPC Specialista/ka. Chceš být součástí mladého, přátelského týmu, kde budou tvé nápady vítány a tvoje pracovní ambice uspokojeny?🔥 Máš už v PPC reklamách něco odklikáno a láká tě pracovat pro úspěšnou marketingovou agenturu? Tak neváhej a připoj se k nám! 👈 Více informací najdeš ZDE.


Performio na Instagramu
Nebo nám napište

Rádi Vám poradíme!